De gratis Advertentie site van Emmen en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Emmen en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Postzegels en Munten
  3. Munten
  4. Nederland
ID: 4310

luxe vakantieboerderij 16 personen Sint Anthonis NO Brabant

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

Jansen
Adres: Amsterdam
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving


www.giesegrad.nl



Nieuw!!!!! Vanaf heden, op verzoek elke dag uitgebreid ontbijt en lunch in uw gastenverblijf. U kunt het bestellen bij de buren van uw vakantieverblijf, www.ikgavoorvers.nl. Kijk ook voor een uitgebreide BBQ of diner in uw gastenverblijf bij www.ikgavoorvers.nl.


Gezellig samen met je familie (16 persoenen en 2 kinderbedjes) in een luxe vakantieboerderij in Sint Anthonis. In het vakantieverblijf is alles compleet,goede kwaliteit bedden verdeeld over 6 slaapkamers met veel privacy, 2 extra kinderbedjes, alles voor in de keuken, speelgoed voor de kinderen, tafeltennis, sjoelbak, fietsen, biljarten, trampoline. Zie foto's op www.giesegrad.nl, woonkamer met tv, video, radio, cd. Ook is er draadloos internet aanwezig. In de buurt prachtige bossen. Er is een heus kabouterpad in de bossen voor de kids. Informeer bij restaurant de Heksenboom. Verder is er op sportief gebied boerengolf, paintballen, buggyrijden, solexrijden, een klimbos, en kun je een survivaltocht doen door het gebied. Op 200 mtr is er een dierenweide. Dit samen zorgt voor een onvergetelijk weekend of week.


Zo is het ook mogelijk om tijdens uw verblijf een topkok uit Sint Anthonis uit te nodigen om op lokatie te laten koken. U hoeft dan niet met uw gezin het huis uit om te eten. Het eten wordt opgediend in de boerderij.
De allerkleinste kunnen dan toch op tijd naar bed.
Ook workshop koken is mogelijk, maar ook workshop kransen maken, schilderen, wilgentenen vlechten, sieraden maken, bloemschikken. Zie www.giesegrad.nl

Het is mogelijk om samen met de eigenaar een mooie mountainbike tocht door de Sint Tunnisse bossen te maken. De fietsen staan klaar. Informeer bij Gerard.


Er zijn nog verschillende weekenden vrij, ook midweken voor een speciale prijs. De midweken speciaal voor 55+ die door de week een mooie fietstocht kunnen maken in de dan nog rustigere staatsbossen van Sint Anthonis. Ook is er een mooie Nordic walking route uigezet in de bossen.

Prijzen vanaf 700 tot 1160 euro huur voor een weekend.

trefwoorden: fietsverhuur mountainbike verhuur Sint Anthonis partybike groepsaccommodatie boxmeer vakantieboerderij, vakantieverblijf, familieweekend vakantie hotelovernachting hemelrijk toverland centerparcs vvv sintanthonis zooparc overloon ijssalon kanovaren sumoworstelen

Voor meer informatie kunt u ons altijd bellen op 06 55178007 of 0485381601

Zie ook onze uitgebreide website, www.giesegrad.nl Bekijk daar ook het filmpje van de boerderij.


Met vriendelijke groeten,
Familie Jansen
www.giesegrad.nl


  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy