De gratis Advertentie site van Emmen en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Emmen en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Autos
  3. Oldtimers
ID: 7887

Volkswagen T3 doka foodtruck

€11.500,00

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

Gijsbert Buijsse
Adres: Amsterdam
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving
Ik zet hem te weinig in en daarom mag hij naar een andere eigenaar (met pijn in mijn hart)
Kijk dan naar 'm, het is toch een plaatje. En hij rijdt ook zo lekker. Maar voor de opdrachten die ik met mijn bedrijf draai is hij toch te groot.

Ja, wat kan ik er allemaal over vertellen. Koffie is mijn vak dus de rechterkant van de laadbak is daar op ingericht. 2 kranen en 2 stroomgroepen zodat er 2 espressomachines tegelijk kunnen draaien. 80 liter watertank ondergebouwd met een Fiamma pomp en waterfilter.
De linkerkant is een universele keuken, met spoelbakje en kraan en de vuldop van de watertank. 
4 stopcontacten en een keurig getegeld wandje. Krasvrij blad aan beide zijden (maar het is geen snijplank dus toch maar voorzichtig aan) Ik heb deze kant een aantal keren gebruikt om juices en smoothies te maken en ook Iced coffee. Afrekenen deed ik dan op de achterklep. Superhandig.

Over de technische staat van de auto, hij is uit 1984 dus hij is niet nieuw. Maar zo rijdt hij wel.
Ik heb hem gekocht van de Haarlemse Barbier (Tonny Kortekaas) en die hebben hem flink onderhanden genomen. 1,9 Turbodiesel (ik weet het, de milieuzones) maar ik zou de boete van 90 euro voor lief nemen als ik een fantastisch festival kan draaien in de stad.
Hij is verlaagd met hele strakke veren en schokdempers (merk voor mij onbekend) en je gaat soepel over verkeersdrempels zonder dat je 10 seconden na-stuitert.

Sinds het vervangen van de motor heeft hij 41000 km gelopen vandaar dat de RDW site aangeeft NAP onlogisch. APK tot 15-6-2019, gekeurd door Bernard van der Ploeg die hem helemaal heeft nagelopen, nieuwe instap links erin gelast en een gat in de wielkast gerepareerd. Enige zwakke punten in de carrosserie zijn de zijpanelen achter (kosten €90 per set) zoals te zien op de laatste 2 foto's. Dit gaat nog wel mee tot de volgende keuring dus dit seizoen kun je al gaan knallen.

Alle banden hebben nog een goed profiel en mooi white-walls met chromen wieldoppen.
Imperiaal is handig maar zingt als je boven de 80 km/h komt. Kan een spoilertje gebruiken, dan zou het weg moeten zijn. Of je zet de radio wat harder.
Pioneer radio met AUX, geen CD.
Stoelen uit een Porsche 911, zitten heerlijk maar kunnen een opknapbeurt gebruiken.
Achterin een bank met nog eens 3 zitplaatsen en gordels.

Een huif zou handig zijn om je spullen droog te houden tijdens het rijden, ik heb wat navraag gedaan en een handige Harry wilde het voor €1500 doen. Ik denk dat dat een reële prijs is.

Verbruik weet ik niet, ik rijd meestal rond de 100 km/h maar kan 130.

Proefrit kan op afspraak, neem wel je rijbewijs en paspoort mee.
Wil je de koffiekar in bedrijf zien, kom dan 18 maart naar de Grote Markt in Haarlem tussen 10:00 en 14:00.
Bieden mag, maar naast de auto.
De vraagprijs is ongeveer wat ik erin geïnvesteerd heb maar met de juiste koper wil ik wel onderhandelen.

  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy