De gratis Advertentie site van Emmen en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Emmen en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Huizen en Kamers
  3. Buitenland
ID: 14577

Vrijstaand landelijk gelegen woonhuis in het mooie Uelsen

€250.000,00

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

Bekkers
Adres: Amsterdam
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving
Te koop: Dit goed onderhouden en landelijk gelegen woonhuis in het buitengebied van het gezellige dorpje Uelsen, vlak over de grens bij Tubbergen.
Ben je een dieren liefhebber, heb je paarden of ben je op zoek naar rust, vrijheid en de natuur? Dan is dit een unieke kans.
Het huis ligt op een prachtige locatie met een totaal eigen grondstuk van 2560 vierkante meter en heeft een eigen weiland met inloopstal. Het weiland is geheel omheind (omheining blijft staan) incl. stroomvoorziening.
Er zijn twee stallen (mogelijkheid tot 3) aanwezig met daarboven een grote hooizolder.
Op 500 meter loopafstand kom je in een enorm bosperceel waar je fantastisch en oneindig kunt uitrijden, wandelen of fietsen.
Ook op 500 meter loopafstand ligt een manege waar regelmatig leuke activiteiten worden georganiseerd.
Verder zijn er in het centrum van Uelsen alle supermarkten te vinden die je maar kan wensen. In het nabij gelegen feriengebiet bevind zich een grote speeltuin, een zwembad en ligt het recreatiegebied de Wilsumer Berge op fiets afstand.
Wij hebben meer dan negen jaar met veel plezier op dit droomplekje gewoond. De reden van verkoop is dat er zich kansen hebben voorgedaan om een nieuwe uitdaging aan te gaan.

Dit hebben we aan het huis en de tuin gedaan:



  • Complete tuin aangelegd met twee vijvers en een veranda voor de mooie

  • zomeravonden

  • incl

  • . verlichting.



  • In +/- 2014 nieuwe

  • openslaande

  • tuindeuren

  • laten plaatsen in de
  • woonkamer, voorzien van

  • plissè

  • hordeuren



  • Eind
  • 2013
  • is er een nieuwe CV ketel geplaatst in de kelder



  • 2015 is de complete badkamer beneden gerenoveerd



  • 2016 is het hele dak vernieuwd met vier nieuwe kunststof dakramen en is er nieuwe isolatie achter de pannen aangebracht.




Indeling van het huis:
Begane grond : 2 x hal (voor en achterzijde) - twee ruime slaapkamers - Ruime badkamer met inloopdouche, toilet en dubbele wastafels - woonkamer met veel lichtinval en uitzicht op de tuin - ruime keuken met alle voorzieningen.
1e verdieping: 2 grote slaapkamers waarvan 1 kamer met een kastenwand van muur tot muur - een "bij" kamer die evt. gebruikt kan worden als slaap of logeerkamer - waskamer voor wasmachine en droger met tevens een wastafel en mogelijkheid tot ombouw van 2e badkamer. Aansluitingen zijn aanwezig. - 2e toilet - opberghok / kamer.
Het huis is voorzien van een zolder en is deels onderkelderd.

Buiten staat een grote schuur met daar in twee garages, de paardenstallen, voldoende ruimte voor zadels en dergelijke, een hooi zolder en een kelder.
Naast de grote schuur staat tevens een grote garage box van +/- 6 meter lang.

Bij de verkoop van het huis bieden wij een hoop zaken ter overname aan die wij niet mee kunnen nemen maar voor de koper echt handig kunnen zijn.
De verkoop willen we graag zonder makelaar regelen. Een makelaar doet hier namelijk weinig voor je (zeg ik uit ervaring) en ze vragen al gauw 5.35%.
Dit geld kan je jezelf dus besparen. Een notaris kunnen we prima zelf regelen.
Naar Duitsland verhuizen is niet moeilijk! Het scheelt te veel en dingen regelen hier gaat erg makkelijk. Uiteraard kunnen wij daar, indien gewenst, ondersteuning in bieden.

Wil je meer info of wil je het huis komen bekijken bel of app dan gerust even. 06 - 5259 5359 De koffie staat klaar!

  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy